Skype Takip

Skype Takip

Skype takip denildiğinde, bir sosyal medya kullanım uygulaması olan programın gizliden gizliye takip edilerek denetlenmesi akla gelmelidir. Eski Messenger uygulamasının güncel versiyonu olan Skype bizlere yazışma, konuşma, görüntülü görüşme, resim, video ve dosya paylaşım imkanı sunabilen bir uygulamadır. Bu yüzden de oldukça tercih edilen ve kullanım oranı yüksektir. Daha çok insanlar eş ve çocuklarını takip etmek için casus yazılım programları edinmektedir. Bunların yanında sevgilisini ya da şirketindeki çalışanlarını da takip etmek isteyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.

İçinde bulunduğumuz günümüz şartları insanları bu tür telefon takip programı edinmeye zorlamaktadır. Çünkü yaşı itibariyle küçük olan ve doğru kararlar almakta zorlanan çocuklarını sosyal medya da tanıştıkları kötü niyetli kişilerden korumak istemektedir. Bunu da en iyi Skype takip gibi ailelerinin her anını kayıt ederek kendisine durum raporu veren özel programlar üzerinden yapabilmektedir.

Skype Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Telefon takip amaçlı üretilen bu ve benzeri yazılımlardan öncelikli olarak bir tane almanız gerekmektedir. Tamamen yasal olan bu programları birçok yerden elde etmeniz mümkündür. Alış olduğunuz bu programlar sadece Android tabanlı cihazlarda çalışma özelliğine sahiptir. IOS tabanlı cihazlara sakın kurulum yapmaya kalkmayınız, çünkü çalışmayacaktır. Biz her tür cihaza casus program kurulumu yapıyoruz diyenler olursa da kesinlikle inanmayınız, muhtemelen dolandırıcıdır.

Skype takip programı kuracağımız Android cihaza fiziki erişim sağlamamız gerekmektedir. Toplam kurulum süresi ortalama 3 dakika olan casus program fark ettirilmeden kurulduktan sonra kendisi arka planda tamamen gizli olarak çalışacaktır. Kurulumu doğru olarak yapılan programa bir panel üzerinden erişim sağlanmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır, akıllı telefon kullanabilen hemen hemen herkes bu tür programları da rahatlıkla kullanabilir.

Yüklemiş olduğunuz casus yazılım programı sayesinde hedef kişinin cihazına rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına erişerek burada ki paylaşım ve yazışmalarını izleyebilir istediğinizi indirebilir ya da kayıt altına alabilirsiniz. Bundan sonra Skype takip sizin için oldukça basit olacaktır. Eşinizin ya da çocuklarınızın sosyal medya hesabı olan Skype hareketlerini rahatlıkla kontrol edip onları sanal ortamın gizli tehlikelerinden koruma imkânına sahip olabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.