İnternet Geçmişi Öğrenme

İnternet Geçmişi Öğrenme

İnternet geçmişi öğrenme herhangi bir cihazdan girilen internet sayfalarının tamamını ele geçirme ve öğrenme olarak da ifade edilebilir. Böylece merak ettiğimiz kişilerin internet aleminde hangi sitelere girip çıktığını ve ne tür paylaşımlarda bulunduğunu rahatlıkla öğrenebilmekteyiz. Böyle bir bilgiye sahip olabilmek içinse mutlaka telefon takip programı kullanmak gerekmektedir. Bu gibi programlar internet üzerinde yapılan bütün işlemleri kaydetmek için tasarlanmıştır.

Artık neredeyse dünyadaki bütün insanlar akıllı bir telefona ve bu telefon üzerinden internet imkanına kavuşmuştur. Mobil cihazlar üzerinden internete girmeyen kişi sayısı hemen hemen yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca sadece kişiler değil birçok ürün satan firmalar da insanların girdikleri siteleri öğrenmek istemektedir. Çünkü internet geçmişi öğrenme sayesinde kişilerin ilgi duydukları ve en çok takip ettikleri nesneler öğrenilmektedir. Bunun ardından da o kişiye ilgi duyduğu nesnelerin reklamları internet sayfaları üzerinden gönderilmektedir.

İnternet Geçmişi Nasıl Öğrenilir?

Casus yazılım olarak adlandırılan bazı programlar kullanılarak internet geçmişi rahatlıkla takip edilebilmektedir. Bu işlem için öncelikle kendimize aradığımız özellikte ve uygun fiyatta bir telefon takip yazılımı almamız gerekmektedir. Daha sonrasında ise internet geçmişi hakkında bilgi almak istediğimiz kişinin kullandığı telefona yazılımın yüklenilebilmesi için fiziki erişim sağlanması gerekmektedir. Sakın biz fiziki erişim olmadan her tür cihaza kurulum yapıyoruz diyen kişilere itibar etmeyiniz. Çünkü öncelikli olarak bu tarz programlar sadece Android cihazlarda çalışabilmektedir ve fiziki erişim zorunludur.

İnternet geçmişi öğrenme yapılabilmesi için almış olduğunuz program gizlice Andorid cihaza 3 dakika gibi kısa bir sürede kurulabilmektedir. Kurulum yapıldıktan sonra artık sizin için her eylemi gerçekleştirecek bir casus telefon elde etmiş olmaktasınız. Bundan sonrasında program kendisini hiç fark ettirmeden gizlice çalışacaktır. Siz ise elinizdeki panel aracılığıyla cihaza istediğiniz her an erişim sağlama imkanına sahipsiniz.

Casus program sayesinde panel üzerinden cihaza erişim yaptığınızda kendi telefonunuzda gezinir gibi hareket imkanına sahipsiniz. Hedef kişinin internet sayfasının ayarlar bölümüne girerek, buradaki geçmiş sekmesinden internet geçmişi öğrenme işlemini gayet kolay bir şekilde gerçekleştirme ve buradaki bütün verileri kayıt altına alabilme imkanına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.