Galeri Takip

Galeri Takip

Galeri takip, dediğimizde aklımıza bir başkasının telefonundaki her tür dosyanın bulunduğu galerinin gizlice takip edilerek içerisindeki bazı bilgi ve belgelere erişim sağlanması gelmektedir. Öyle bir çağda yaşıyoruz ki insanlar artık içerisinde bulundukları her anı resmederek ya da videoya çekerek sosyal medyadan paylaşıyorlar. Bu çekilen resim ve videolar ise telefonda ki galeri menüsünde depolanıyor. Yani bir kişinin galerisi üzerinden o kişi hakkında hemen hemen her tür bilgiye erişilebilmektedir.

Telefon takip programı kullanılarak kişilerin bu tür paylaşımlarına erişim imkanı bulunmaktadır. Hemen hemen herkesin eşi ya da çocuğu var ve sevdiğimiz bu insanların neredeyse tamamı akıllı telefon kullanmaktadır. İyi bir anne ve baba çocuklarının ellerinde ki telefonla akşama kadar ne yaptıklarını merak etmektedir. Galeri takip sayesinde en azından çektikleri resim ve videoları görerek bunları kimlerle paylaştıklarını rahatlıkla takip edebilirler. Böylece onları biraz daha göz önünde bulundurarak internetin gizli tehlikelerinden korumuş olmaktadırlar.

Galeri Takip Nasıl Yapılır?

Casus program olarak bilinen bazı yazılımlar sayesinde artık istediğimiz kişinin telefonuna erişebilme imkânı bulmuş olmaktayız. Fakat önemli olan bu programı yükleyeceğimiz hedef cihazın kesinlikle Android bir cihaz olması gerekmektedir. Ayrıca bu cihaza en kurulum için gerekli ve yeterli süre olan 3 dakika gibi kısa bir süreliğine fiziki erişim sağlamamız gerekmektedir. Kesinlikle biz cihaza erişim sağlamadan da uzaktan casus yazılım kurma işlemi yapabiliyoruz diyenlere itibar etmeyiniz.

Telefon takip yazılımı kurulumu tamamlandıktan sonra kendini hiç fark ettirmeden arka planda gizliden gizliye çalışmaya başlayacaktır. Artık her tür veri transferi ve galeri takip işlemi yapabilme imkânına kavuşmuş olmaktayız. Elimizdeki panel üzerinden hedef cihaza istediğimiz an bağlanabilir ve erişim sağlayabiliriz. Akıllı telefon kullanan herkes bu işlemi kolaylıkla yapabilmektedir. Hedef cihazın galeri menüsüne giriş yaparak çektikleri resim ve videoları, yazışmalarını ve konuşmalarını buradan takip edebilir hatta kayıt bile edebilmektesiniz. Telefon takip yazılımı sizin için tüm bu işlemleri gerçekleştirebilecek özellikte tasarlanmıştır.

Galeri takip sayesinde yukarda anlattıklarımızın tamamını gerçekleştirebilmekte ve böylece sadece çocuklarınızı değil kendinizi aldattığından şüphe duyduğunuz eşlerinizi ya da sevgililerinizi de aynı şekilde takip edebilme imkanı bulmuş olmaktasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.