Facebook Takip

Facebook Takip

Facebook takip, başkasına ait bir hesabın gizli uygulamalar ile tamamen takip altına alınarak içeriğindeki bir takım bilgilerin elde edilmesi anlamına gelmektedir. Günümüzde artık sosyal medyanın hayatımızdaki yeri asla göz ardı edilemez. Eşlerimizden tutun da çocuklarımıza kadar hemen hemen herkes Facebook ve bunun gibi daha başka sosyal medya hesapları kullanmaktadır. Hal böyle olunca insan ister istemez eşinin saatlerce sosyal medya da kimlerle ve ne şekilde vakit geçirdiğini merak ediyor.

Casus yazılım olarak da bilinen bazı programlar bu noktada içimizdeki şüphelerimizi giderme adına imdadımıza yetişmektedir. Ayrıca içimize şüphe girmesinde de oldukça haklı nedenlerimiz yok değil, birçok çocuğun sanal alemde oynadığı oyunlar sebebiyle intihar ettiğini her gün duymakta ve görmekteyiz. Yine aynı şekilde birçok çiftin sosyal medya da edindikleri yeni sevgili sebebiyle eşlerini aldattıklarını ve bunun için birçok boşanmanın da olduğu gün gibi aşikâr. Facebook takip sayesinde en azından aile bireylerimizi bu gibi tehlikelerden zamanında öğrendiğimiz için koruma imkanına sahip olmaktayız.

Facebook Takip Nasıl Yapılır?

Telefon takip programı denilen yazılımlardan öncelikle aradığımız özelliğe ve bütçemize uygun olanlardan bir tanesini almamız gerekmektedir. Bu yazılımlar hem yasal hem de temin edilmesi oldukça kolaydır. Almış olduğumuz yazılımı hedef telefona kurabilmemiz için, hedef cihazın Android tabanlı olması zorunludur. Aksi takdirde kurulum gerçekleştirilememektedir. İyi bir casus telefon elde edebilmemiz için hedef telefona fiziki olarak en az 3 dakika gibi kısa bir süreliğine gizlice erişim sağlamamız ve programı kurmamız yeterli olmaktadır.

Casus program kurulduktan sonra, artık programın kendisi varlığını hissettirmeden arka planda tamamen gizli bir şekilde çalışacaktır. Biz de elimizdeki panel üzerinden hedef cihaza istediğimiz zaman ulaşarak istediğimiz kişin Facebook ve benzeri bütün sosyal medya hesaplarına rahatlıkla erişim sağlayabiliriz.

Facebook takip sayesinde karşımızdaki kişinin, Facebook beğenilerini, takip ettiği kişileri, arkadaşlarını, yazışmalarını, sesli ve görüntülü görüşmelerini, dosya, resim ve video paylaşımlarını görebilme imkânı bulmaktayız. Kendileri için tehlike arz edecek bir durum oluştuğunda bunun hemen önüne geçebilme imkânı elde etmiş olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.