Casus Telefon

Casus Telefon

Casus telefon adından da anlaşılacağı üzere, hedef kişinin cihazını sizin kendi cihazınızmış gibi her bilgiye erişiminizi sağlayan bir programdır. Bu tür programlar aracılığıyla hedef kişinin telefonu üzerinden her tür bilgiyi elde etme imkanına sahipsiniz. Casus yazılım programlarının önemi günümüzde her geçen gün daha da artmaktadır.

Hemen hemen yediden yetmişe herkesin akıllı telefon kullandığı bir teknoloji çağındayız. Her akıllı telefon da tabi ki internete erişim sağlamaktadır. Durum böyle olunca akıllı telefonu olan herkesin aynı zamanda birden fazla sosyal medya hesabı da bulunmaktadır. Birçok erkek ya da kadın bu tür sosyal medya hesapları üzerinden yeni yeni kişilerle tanışma imkanı bulmaktalar. Bazı durumlarda sadece tanışmakla da kalmayıp bir çoğu bu tanıştığı kişilerle eşlerini aldatma yoluna da gitmektedir.

Yine aynı şekilde birçok ufak yaştaki çocuklarda internetten tanıştıkları kişilere güvenip onlara gerçek bilgilerini vermektedir. Bu da onları fiziki hedef konumuna getirmekte olup risk altına sokmaktadır. Telefon takip programları aracılığıyla birçok aile çocuklarını bu gibi tehlikelerden korumayı başarmıştır. Yine aynı şekilde birçok çiftte eşinin farklı kişilerle görüştüğünü fark edip olay daha ileri boyutlara ulaşmadan eşiyle konuşup durumu düzeltme imkanı bulmuştur. Tüm bu özelliklerinden ve yararlarından dolayı casus telefon kendisini insanlara cazip kılmaktadır.

Casus Telefon Nasıl Kullanılır?

Böyle bir programa sahip olmak için öncelikle yasal yollarla satışı yapılan yerlerden temin edilmesi gerekmektedir. Daha sonra almış olduğunuz casus program kurulumu yapıldıktan sonra aktif hale gelecektir. Kurulum yaparken ise kesinlikle kurulum yapılacak cihazın Android işletim sistemli bir cihaz olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu tarz telefon dinleme programları Android harici işletim sistemlerine uyum göstermemektedir.

Kurulum için ortalama 3 dakikalık bir süre gerekmektedir. Kurulum yapıldıktan sonra bir panel üzerinden aktive edildiğinde casus telefon hazır hale gelmiş olmaktadır. Artık rahatlıkla hedef cihazı elinizdeki panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Peki, bu program sayesinde neler yapabilirim diye soracak olursanız söyleyelim. Hedef telefonla yapılan bütün konuşmaları dinleyebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca casus telefon sayesinde cihazdaki bütün dosya ve belgelere erişip bunları indirebilir, tüm sosyal medya hesaplarını da yönetme imkanına sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.