Casus Program

Casus Program

Casus program teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte ortaya çıkmış ve son zamanlarda bu teknolojiyi kullanan insanlar tarafından oldukça merak edilen bir program olmuştur. Bu zamanda teknolojiden uzak kalmak herkes için pekte mümkün görünmemektedir.

Ailemizde, çevremizde, çalıştığımız yerlerde insanlar zamanının büyük bir kısmını sosyal medyada geçirmektedir. Bununla birlikte ücretsiz mesajlaşma programlarını da sıklıkta kullanmaktalar. Çünkü bu programlar ücretsiz bir şekilde ve istedikleri her an konuşabilmelerini, mesajlaşmalarını, görüntü gönderip alabilmelerini sağlamakta. Bu saydıklarımızın dışında daha birçok özellikte sunması insanları kendine çeken kısımlardandır.

İnsanların bu mesajlaşma programlarında çok vakit geçirmesi bazı kişiler tarafından merak uyandırmaktadır. Sevdikleri insanların, ailesindeki kişilerin, çalışanların kimlerle konuştuğunu, neler konuştuğunu merak ederler. Bu meraktan da telefon takip programı ile çok kolay bir şekilde kurtulabilirler. Mobil cihazlara yüklenen telefon takip ile kendimizi ve sevdiğimiz kişileri kötülüklere karşı da koruyabiliriz.

Casus Program Nasıl Kullanılır?

Casus program mobil cihaza yükleyebilmemiz için ilk önce Android akıllı telefonumuz olmalıdır. Android akıllı telefon ve internet erişimi olmadan bu telefon takip programı maalesef kullanılamamaktadır. Bu programın kurulması çok kolaydır ve kısa sürede yüklenebilen bir programdır. Casus yazılım kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda internette bununla ilgili birçok video bulunmaktadır onlardan yararlanabilirsiniz.

İzlemek istediğiniz telefona programı yükleyebilmeniz için mobil cihazın mutlaka elinizde olması gerekmektedir. Uzaktan bu işlemi yapabilmeniz mümkün değildir. Bazı yazılım üreticileri böyle bir şeyin olabileceğini söyleseler de bu tamamen onların ürünü daha fazla satabilmek için söyledikleri uydurma bilgilerdir. Kısacası eğer telefon takip etme gibi bir planınız varsa o hedef cihazın elinizde olması ve kurulumunu bizzat kendiniz yapmanız gerekmektedir.

Casus Program Nasıl Çalışır?

Öncelikle kurumsal bir firmadan telefon takip apk alınmalı ve daha sonra diğer aşamaya geçilmelidir. Bu aşamada ise takip edilmek istenilen kişinin telefonuna telefon dinleme programı yüklenir.

İzlenilen telefonda yapılan bütün konuşmalar, mesajlaşmalar, gönderilen fotoğraflar, belgeler casus program tarafından kayıt altına alınır ve casus yazılımı sunan şirket tarafından internet bağlantısı yoluyla kullanıcı hesabınıza gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.